Strona główna o firmie kariera pytanie do eksperta kontakt faq
 
 
 
 
 
O FIRMIE

Naszą misją jest spełnianie oczekiwań i potrzeb Naszych klientów poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań dla wykończenia wnętrz oraz systematyczne ulepszanie wszelkich wygód, jakości, bezpieczeństwa i najnowszych trendów mody we własnym domu, mieszkaniu i miejscu pracy.

TERRY to istniejąca od 1992 r. sieć handlowa zajmująca się:

IMPORTEM:
- wykładzin domowych i obiektowych;

DYSTRYBYCJĄ:
- dywanów i chodników,
- paneli podłogowych i podłóg,
- mebli  systemowych,
- akcesoriów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrz;

USŁUGAMI:
- montażu wykładzin obiektowych elastycznych i dywanowych w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Wielkość sprzedaży realizowana przez spółkę oraz bezpośredni kontakt z producentami pozwala na oferowanie bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cen. Stabilną pozycja rynkowa tworzona jest w oparciu sieć sprzedaży hurtowej - dystrybucja w całej Polsce, sieć sprzedaży detalicznej - salony sprzedaży w północnej Polsce oraz kompleksowe usługi w zakresie montażu wykładzin w biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Spółka TERRY jest doskonałym i sprawdzonym partnerem przy kompleksowej realizacji wszelkich powierzchni podłogowych. Cechuje nas wieloletnia obecność na rynku, doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność, terminowość w realizacji zleceń, która możliwa jest przy silnym doświadczonym zespole pracowników oraz doświadczoną grupę certyfikowanych instalatorów.

Inwestorzy, klienci instytucjonalni oraz hurtownicy otrzymają wsparcie techniczne ze strony kierowników oraz specjalistów do spraw sprzedaży kontraktowej. Pełnią oni funkcję doradców klienta do spraw kontraktu, dbając o najwyższy poziom współpracy z klientem począwszy od złożenia zamówienia, a na realizacji projektu skończywszy.

Zapewniamy montaż oraz konserwację elastycznych wykładzin podłogowych oraz ściennych, montaż wykładzin obiektowych w biurach oraz obiektach użyteczności publicznej. Do realizacji montażu posiadamy brygady monterskie przeszkolone w zakresie technologii montażu oraz wyposażone w profesjonalny sprzęt.

Wszystkich inwestorów zainteresowanych współpracą ze spółką TERRY, prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem handlowym lub z centralą firmy w Świeciu.

TERRY  Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 116 A, 86-100 Świecie, tel. +48 52 33 11 630, fax. +48 52 33 12 903, e-mail:sekretariat@terry.net.pl
O firmie l Kariera l Pytanie do eksperta l Kontakt l Faq
© BM Computers 2011